top of page

HAKKIMIZDA

3E Dekorasyon Mobilya şirketi, 10 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle her geçen gün gündemin en trend modelleriyle ve kendini yenileyerek, 3E Dekorasyon marka ismiyle mobilyada olması gereken şıklığı ekonomik şartlarla sizlere sunmaktadır. Firmamız uygun satış fiyatının, kalite ile beraber olacağı prensibini ilke edinerek gün geçtikce hacimlenen yapısıyla sizlere hizmete devam etmektedir. Bu Hacim artışı, iyi bir altyapı olması nedeniyle firmamıza sürekli artı dinamik katmaktadır. Seri mobilya üretimini kendi atölyelerinde yapmakta olup mobilya alanında gelmiş olduğu nokta, mobilya sektöründeki ürünlerde kalite standartlarını önemli derecede aşmıştır. Firmamız 2013 yılında başladığı kalite standart çalışmaları ile kalite prensibini sadece MDF ve metal kısımlarında dayanıklı kalın profiller kullanarak belgeleme yolunda hızla ilerlemektedir. 

 

             Faaliyette bulunduğumuz mobilya sektöründe; siz değerleri müşterilerimize saygılı, ekonomik ve ahlaki ilkelerimize bağlı, çevreye duyarlı, çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamaya özen göstererek yürüdüğümüz yolda hep beraber kazanmaya devam edeceğiz.

                Sürdürülebilir bir çalışma hayatına sahip olabilmek için hizmet ve ürün kalitemizi siz tüketicilerimizin birinci tercihi olarak görmeye ve bu yolda hayatınıza değer katmaya devam edeceğiz.

bottom of page